BMW

320d xDrive

СПЕЦИФИКАЦИИ

 • Работна зафатнина: 1995 cm3
 • Моќност: 184 KS
 • Менувач: Автоматски 
 • Година на производство: 2014
 • Поминати КМ: 104.439

ОПРЕМА

 • NAVI уред
 • Алуминиумски тркала 16
 • Погон на сите тркала
 • Серво волан
 • Светла за магла
 • Автоматски Клима уред
 • Темпомат – Cruise Control
 • ABS+EBD+ESP+TCS
 • Радио CD уред
 • Мултифункционален волан
 • Волан обложен со кожа
 • Bluetooth Hands-Free
 • Електричен пакет
 • Електр.задвижувани и греени ретровизори
 • Предни и задни сензори за паркирање

RN:1704004