AUDI Q3

2.0 TDI QUATTRO

Цена: 28.790 EUR

1.779.222 MKD

СПЕЦИФИКАЦИИ

 • Работна зафатнина: 1968 cm3
 • Моќност: 140 KS
 • Менувач: Мануелен
 • Година на производство: 2012
 • Поминати КМ: 41.611

Акциска цена:

25.020 EUR

1.546.236 МКД

Јавете се веднаш +38972279789

ОПРЕМА

 • Задни сензори за паркирање
 • NAVI MMI уред
 • Централен наслон за рака
 • Автоматски 2 зонски клима уред
 • Автоматско вклучување на светла
 • ABS
 • EBD
 • ESP
 • TCS
 • ASR
 • Eлектрични прозори напред/позади
 • Електрично задвижувани и склопливи ретровизори
 • Bi-Xenon светла
 • Aлуминиумски тркала 17”
 • Bluetooth Handsfree
 • Start&Stop систем
 • Борд компјутер
 • Cruise Control – Темпомат
 • Радио MP3 уред
 • Hill Start Assist
 • Темпомат – Cruise Control
 • Греачи на предни седишта
 • Мултифункционален кожен волан
 • Спортски седишта – алкантара
 • Серво волан
 • Кровни носачи
 • Дневни светла
 • Светла за магла

RN:1702003