MERCEDES-BENZ

Е 350 CDI Bluetec

Цена: 52.590 EUR

3.250.062 MKD

СПЕЦИФИКАЦИИ

 • Работна зафатнина: 2987 cm3
 • Моќност: 258 KS
 • Менувач: Aвтоматски 9G
 • Година на производство: 2014
 • Поминати КМ: 53.533

Акциска цена:

45.270 EUR

2.797.686 МКД

Јавете се веднаш +389 72 279 789

ОПРЕМА

 • Bi-Xenon светла
 • Автоматски клима уред
 • ABS
 • EBD
 • ESP
 • TCS
 • Серво волан
 • Темпомат
 • Електричен пакет
 • Предни и задни сензори за паркирање
 • Bluetooth / Handsfree
 • Радио со CD уред
 • 17” Алуминиумски тркала
 • Stop & Go Систем
 • Волан обложен со кожа
 • Црна металик боја
 • Електричен сончев кров

RN:1701006