AUDI A4

2.0 TDI Ambiente

Цена: 29.690 EUR

1.834.842 MKD

СПЕЦИФИКАЦИИ

 • Работна зафатнина: 1968 cm3
 • Моќност: 177 KS
 • Менувач: Автоматски
 • Година на производство: 2012
 • Поминати КМ: 96.871

Акциска цена:

25.800 EUR

1.594.440 МКД

ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ +389 72 279 789

ОПРЕМА

 • NAVI MMI уред
 • Автоматски клима уред
 • ABS
 • EBD
 • ESP
 • TCS
 • Прогресивен серво волан
 • Темпомат
 • Централен наслон за рака
 • Електричен пакет
 • Предни и задни сензори за паркирање
 • Bluetooth / Handsfree
 • Радио со CD уред
 • 16” Алуминиумски тркала
 • Bang & Olufsen озвучување
 • Темно сива металик боја
 • Светла за магла
 • Борд компјутер
 • Електричен кров

RN:1701003