AUDI

A4 2.0 TDI

Цена: 25.590 EUR

1.581.462 MKD

СПЕЦИФИКАЦИИ

 • Работна зафатнина: 1968 cm3
 • Моќност: 143 KS
 • Менувач: Автоматски
 • Година на производство: 2012
 • Поминати КМ: 83.681

Акциска цена:

22.300 EUR

1.378.140 МКД

ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ +389 72 279 789

ОПРЕМА

 • NAVI MMI уред
 • Автоматски клима уред
 • ABS
 • EBD
 • ESP
 • TCS
 • Серво волан
 • Темпомат
 • Електричен пакет
 • Задни сензори за паркирање
 • Xenon светла
 • Bluetooth / Handsfree
 • Радио со CD уред
 • Алуминиумски тркала 16”
 • Автоматско вклучување светла
 • Централен наслон за рака
 • Светло кафена металик боја

RN:1701008