AUDI A3

1.6 TDI ATTRACTION

Цена: 24.990 EUR

1.544.382 MKD

СПЕЦИФИКАЦИИ

 • Работна зафатнина: 1598 cm3
 • Моќност: 110 KS
 • Менувач: Мануелен
 • Година на производство: 2015
 • Поминати КМ: 26.714

Акциска цена:

21.850 EUR

1.350.330 МКД

Јавете се веднаш +389 72 279 789

ОПРЕМА

 • Задни сензори за паркирање
 • Централен наслон за рака
 • Мануелен Клима уред
 • Автоматско вклучување на светла
 • ABS
 • EBD
 • ESP
 • TCS
 • Eлектрични прозори напред позади
 • Алуминиумски тркала 16”
 • Електрично задвижувани ретровизори
 • Bi-Xenon светла
 • Алуминиумски тркала 16”
 • Bluetooth Handsfree
 • Start&Stop систем
 • Борд компјутер
 • Cruise Control – Темпомат
 • Радио MP3 уред
 • Темпомат – Cruise Control
 • Сива металик
 • Мултифункционален кожен волан
 • Серво волан
 • Електричен пакет
 • Дневни светла

RN:1702002