AUDI A3

1.6 TDI SPORTBACK

Цена: 18.990 EUR

1.173.582 MKD

СПЕЦИФИКАЦИИ

 • Работна зафатнина: 1598 cm3
 • Моќност: 105 KS
 • Менувач: Мануелен
 • Година на производство: 2013
 • Поминати КМ: 162.083

Акциска цена:

16.880 EUR

1.043.184 МКД

Јавете се веднаш +38972279789

ОПРЕМА

 • NAVI MMI уред
 • Автоматски 2 зонски клима уред
 • ABS
 • EBD
 • ESP
 • TCS
 • Алуминиумски тркала 16”
 • Електричен пакет
 • Bluetooth Handsfree
 • Предни сензори за паркирање
 • Борд компјутер
 • Радио со MP3 уред
 • Серво волан
 • Задни сензори за паркирање
 • Автоматско вклучување на светла
 • Електрични прозори напред/позади
 • Електрично задвижувани ретровизори
 • Сензор за дожд
 • Централен преден наслон за рака

RN:1702004