BMW 525 D

Efficient Dynamics

Цена: 28.890 EUR

1.785.402 MKD

СПЕЦИФИКАЦИИ

 • Работна зафатнина: 1995 cm3
 • Моќност: 211 KS
 • Менувач: Мануелен
 • Година на производство: 2011
 • Поминати КМ: 114.018

Акциска цена:

25.100 EUR

1.551.180 МКД

ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ +389 72 279 789

ОПРЕМА

 • NAVI уред
 • Xenon светла
 • Автоматски 2-зонски клима уред
 • ABS
 • EBD
 • ESP
 • TCS
 • Серво волан
 • Темпомат
 • Електричен пакет
 • Предни и задни сензори за паркирање
 • Bluetooth / Handsfree
 • Радио со CD уред
 • 18” Алуминиумски тркала
 • Волан обложен со кожа
 • Темно сива металик боја
 • Електричен сончев кров

RN:1701002