BMW

320 D

Цена: 28.790 EUR

1.779.222 MKD

СПЕЦИФИКАЦИИ

 • Работна зафатнина: 1995 cm3
 • Моќност: 164 KS
 • Менувач: Автоматски
 • Година на производство: 2012
 • Поминати КМ: 94.938

Акциска цена:

24.280 EUR

1.500.504 МКД

ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ +389 72 279 789

ОПРЕМА

 • Bi-Xenon светла
 • Автоматски клима уред
 • ABS
 • EBD
 • ESP
 • TCS
 • Серво волан
 • Темпомат
 • Електричен пакет
 • Предни и задни сензори за паркирање
 • Bluetooth / Handsfree
 • Радио со CD уред
 • 16” Алуминиумски тркала
 • Волан обложен со кожа
 • Светло кафена металик боја
 • Електричен сончев кров

RN:1701001