AUDI

A6 2.0 TDI

Цена: 35.590 EUR

2.199.462 MKD

СПЕЦИФИКАЦИИ

 • Работна зафатнина: 1968 cm3
 • Моќност: 177 KS
 • Менувач: Автоматски
 • Година на производство: 2013
 • Поминати КМ: 112.390

Акциска цена:

30.800 EUR

1.903.440 МКД

ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ +389 72 279 789

ОПРЕМА

 • NAVI MMI уред
 • Автоматски клима уред
 • ABS
 • EBD
 • ESP
 • TCS
 • Серво волан
 • Темпомат
 • Електричен пакет
 • Предни и задни сензори за паркирање
 • Фабричка влечна кука
 • Bluetooth / Handsfree
 • Радио со CD уред
 • Business Plus пакет
 • Автоматско вклучување светла
 • Спортски седишта
 • Контрола за притисок во гумите
 • Затемнети стакла
 • Темно сива металик боја

RN:1701004